Віктор Станіславович (zakusilov) wrote,
Віктор Станіславович
zakusilov

⚡⚡⚡Петро Порошенко представив 5 кроків для захисту українців від економічної кризи

Наші міжнародні партнери прийняли дуже важливе рішення для світу, коли більше 600 млрд доларів були розподілені між країнами, щоб пом’якшити наслідки коронавірусної кризи. Пом’якшити в першу чергу для людей.
Тому наша політична сила запропонувала своє бачення тих пріоритетів, які сьогодні стоять перед Україною, зареєструвавши відповідний законопроєкт за номером 6006, де ми пропонуємо п’ять напрямків розподілу коштів.
Перша позиція – виплата в листопаді 13 пенсії у розмірі мінімальної пенсії кожному пенсіонеру, який отримує менше середньої. Ми розраховуємо, що це буде трохи більше 10 мільйонів пенсіонерів. Ми передбачили на це 23 мільярди 300 мільйонів гривень і вимагаємо, щоб ця наша ініціатива була поставлена на голосування у ВР.

Друга позиція — на сьогоднішній день бачимо жахливу ситуацію з грошовим забезпечення наших військовослужбовців. Хочу наголосити, що грошове забезпечення для військовослужбовців не підвищувалося з 2019 року. Тобто, всі 2,5 роки каденції Зеленського воно залишилося замороженим. І якщо раніше в зоні ООС воїн отримував 160% середньої зарплати, то на сьогоднішній день він отримує трохи більше 80% середньої заробітної плати, що в умовах інфляції різко погіршує рівень соціального захисту військовослужбовців. Треба не просто відосики знімати про армію, а забезпечити тих, хто підтримку держави в першу чергу потребує.
Третя позиція — забезпечення ефективних заходів для мінімізації хвилі пандемії Сovid-19. Заробітна плата медикам, фінансування вакцинації, закупівля ліків, які вже з’явилися у світі для лікування і мінімізації наслідків цієї хвороби, забезпечення ліжок, обладнаних киснем. Ми будемо вимагати підвищення грошового забезпечення медикам не в 2022 році, а вже зараз.
Четверта позиція — ми маємо без будь-якої бюрократії, так як ми це зробили свого часу в 2015-2016 роках, забезпечити ефективний доступ до системи державних субсидій для найменш захищених верств населення. Ми вимагаємо, щоб зараз були внесені зміни до державного бюджету на поточний 2021 рік для забезпечення субсидіями.
П’ята позиція — це захист нашої програми децентралізації, захист громад України. Зелена влада намагається перекласти питання збільшення тарифів на місцеву владу, не даючи для цього жодного ресурсу. Має бути компенсація видатків на підвищення тарифів і їх не можна перекладати ні на міських голів, ні на місцеві ради, ні на громади.
Ми вимагаємо, щоб найближчим часом ця наша ініціатива була розглянута.

============

Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 4149 6293 3005 9817 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422
Tags: Петро Порошенко
Subscribe

Posts from This Journal “Петро Порошенко” Tag

promo zakusilov december 30, 2021 17:07 6
Buy for 200 tokens
Я, волонтер з 2013 року, хочу подякувати всім хто не дав мені опустити руки і втратити віру в людяність... Так сталось що півтора роки тому в результаті нещасного випадку я зламав бедро, через те що в мене крім того захворювання крові - «Гемофілія», в операції мені було відмовлено.…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments