Віктор Станіславович (zakusilov) wrote,
Віктор Станіславович
zakusilov

Британія анонсувала модифікований танк Challenger 3

Британія анонсувала модифікований танк Challenger 3

Компанія Rheinmetall BAE Systems Land (RBSL) представила демонстраційний зразок модифікованого танка Challenger 3 на оборонній виставці DSEI-2021 Британії. Танк отримав оновлену систему управління вогнем, поліпшену захищеність і мобільність,  сообщает  Defence Blog.

Розробник стверджує, що Challenger 3 стане самим боєздатним танком в НАТО. Демонстраційний зразок отримав елементи комплексу активного захисту Trophy, які доповнюють пасивний захист танка.

Головна зброя росії у всі віки це не армія і танки
Стандартне знаряддя поступилося місцем гладкоствольній гарматі L55A1, яка дозволяє використовувати сучасні боєприпаси DM53 і DM11 з повітряним підривом. У свою чергу, система управління вогнем Challenger 3 включає нові тепловізійні приціли. Маса оновленої машини становить близько 66 тонн.

У травні RBSL підписала контракт з Міністерством оборони Великобританії на модернізацію 148 танків Challenger 2 до рівня Challenger 3.

РФ під прапором СРСР прагне стати глобальним гравцем у світі
Британський танк Challenger 2 експлуатується з 1995 року. За 14 років виробництва було випущено більше 400 машин. Основним знаряддям базової моделі була нарізна гармата L30E4, а захищеність машини забезпечувала комбінована броня «Дорчестер». Challenger 2 застосовували в ході бойових дій в Іраку і Косово.


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 4149 6293 3005 9817 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422

Tags: Великобританія, Світові новини, зброя
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo zakusilov december 30, 2021 17:07 6
Buy for 200 tokens
Я, волонтер з 2013 року, хочу подякувати всім хто не дав мені опустити руки і втратити віру в людяність... Так сталось що півтора роки тому в результаті нещасного випадку я зламав бедро, через те що в мене крім того захворювання крові - «Гемофілія», в операції мені було відмовлено.…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments